фитнес-браслеты W5

Короткий огляд смарт фітнес-браслету W5

Зовнішній вигляд

Зручний, легкий та красивий фітнес-браслет W5 для занять спортом і контролю параметрів.

w5 off

Фітнес-браслет на руці не відчувається, він легкий, через якийсь час про нього забуваєш.

Браслет, завдяки конструкції і можливості закріпити його у 8 положеннях, підійде і надійно зафіксується для різного обхвату руки.

У браслета є дисплей для відображення параметрів: температура, час, дата, кроки, заряд батареї.

w5 temperature

w5 date

Комплектація

Браслет надається у пластиковій прозорій коробці у наступній комплектації:

1 x фітнес браслет

1 x USB кабель

1 х керівництво користувача англійською та китайською

1 x упаковка

w5 box

w5 complect

Управління і підключення до ПК

Управління безпосередньо браслетом здійснюється за допомогою двох кнопок (К0 і К1). Де розташована яка кнопка, як управляти і налаштовувати коротко розписано в тексті нижче і докладно описано в інструкції (англійською мовою).

w5 instructions 1

w5 instructions 1

Браслет синхронізується з комп’ютером. На сайті www.123smartsport потрібно завантажити і встановити програму. При підключенні пристрою до комп’ютера програма відразу його бачить, пропонує завантажити з браслета дані, якщо вони є.

w5 pedometr

Функції:

— 3D функція крокоміра, запис ваших кроків, відстані і калорій

— Моніторинг сну, ви можете перевірити якість сну в будь-який час

— Полімерний акумулятор, ви можете підключити USB-порт для зарядки

— Час / Дата, ви можете налаштувати час синхронізації з комп’ютером

— Показує в реальному часі температуру

— Будильник з вібрацією

Годинник потрібно обов’язково синхронізувати з комп’ютером. При натисканні на кнопку К1 — показується кілька секунд час, а потім кілька секунд дата (в незвичному нам форматі ММ.ДД), потім екран гасне.

Будильник можна встановити тільки в програмі на закладці «Maintain» за допомогою кнопки «Enable Alarm». Будильник являє собою значну переривчасту вібрацію, складно не прокинутися.

Температура включається за допомогою кнопки К0. Якщо зняти браслет і залишити на столі — можна поміряти температуру в приміщенні.

Крокомір включається довгим натисканням, близько 3 секунд кнопки К1. Крокомір хороший, кроки відповідають реальності. У програмі можна задати своє зріст і вагу, тоді там виводиться не тільки кількість кроків, але і кількість витрачених калорій. При цьому крім підрахунку кроків працює секундомір, між ними можна переключитися натисканням кнопок.

Моніторинг сну, так само як і будильник, встановлюється в програмі на комп’ютері. На закладці «Maintain» за допомогою кнопок «Enable / Start Sleep-Monitor» і «Stop Sleep-Monitor» потрібно задати потрібний інтервал (час включення / вимикання). У призначений час в браслеті включається крокомір, він міряє активність під час сну.

Зарядка: батарея тримає близько 3-7 днів, при включеному будильнику і не занадто частому використанні крокоміра, більше тижня, якщо використовувати просто як годинник. Через синхронізації з ПК, все одно потрібно підключати браслет часто до комп’ютера, а він в цей час заряджається. Заряд батареї можна перевірити на браслеті, затиснувши на 3 секунди кнопку К0.

Характеристики:

Модель: W5

Дисплей: світлодіодний дисплей (LED)

Передача даних: USB порт

Датчики: крокомір, акселерометр

Пам’ять даних: може зберігати 120 годин дані шагомера

Діапазон дисплея: 0-9999 кроків

Термін служби батареї: заряду і розряду раз,> 300 раз

Напруга живлення: DC = 5 В

Розмір: 255 * 16 * 9.2 мм (окружність зап’ястя 120-195 мм)

Вага: 18 г

В цілому смарт браслет сподобався: легкий, зручний, простий в керуванні (спочатку допомагає інструкція, вдруге все легко робиш сам). Із мінусів можна відмітити неможливість підключення до телефону. Проте це незначний недолік, з комп’ютером також зручно працювати і пристрій в цей час заряджається.

Замовляй цифрову та комп’ютерну техніку, IT гаджети у магазині iTan

 

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of