Just do it

Як «змусити» себе працювати, коли нічого не хочеться?

З настанням весни природа ніби розквітає: температура стає вищою, від чого тане сніг, перша рослинність починає проростати, так само вся «живність» з перших ознак гарної сонячної погоди виходить зі своїх домівок. Але найчастіше перші весняні дні відзначаються своєю «вогкістю», а іноді й ще зимовою прохолодою та сильними вітрами з дощами. Така погода вже не надає наснаги до роботи, а деяких ще приводить до сумного стану, коли нічого не хочеться робити, і щоб ніхто не чіпав взагалі. Такий настрій можна назвати «весняною депресією» чи «хандрою» і, зазвичай, він настає в ті моменти, коли графік переповнений і будь-яка проява ліні стає серйозною перешкодою до певних цілей.

Як же побороти весняну депресію і замотивувати себе щось робити? Відповідь на це запитання ви зможете знайти в тексті, представленому нижче.

№1: Перестаньте оглядатись у минуле.

Назад в будущее

Часто таке буває, що ви ніби йдете до своєї цілі і раптово перестаєте щось робити, а потім ця ж сама причина змушує вас зупинитись і не повертатись до свого колишнього режиму. Тут багато варіацій чому так може статись, але їх ми розбирати не будемо. Вихід тут один: забути про це і скласти новий графік або план того, як досягти чогось. І тут вам якраз цей досвід і допоможе, аби не припускати помилок, що викликало в вас небажання робити щось аби досягти того, що ви прагнете.

№2: Полюбіть те, що ви робите.

Ця порада допоможе не тільки вийти з того становища, в якому ви опинились, а ще й зробити вашу роботу в рази продуктивніше (про інші методи ви можете дізнатися ось тут). Не треба перетворювати робочий час на похід в цирк, але ніколи не завадить трохи урізноманітнити його.1 и 101 день на работе

 

№3: Відпочивайте.

Якщо ви втомлюєтесь тільки взявшись за роботу, це перша ознака того, що час брати відпустку. Так само і надмірна витрата часу, але не отримання від цього результату сигналізує про те, що вам слід перенести свої справи на якийсь термін, а поки відпочити. Але необхідно контролювати себе, часом може вистачити одного дня щоб прийти до тями, а комусь необхідно тиждень для відновлення сил. Це чудова порада для тих, кому не вистачає нових ідей та креативу для роботи.

№4: Опустіть планку.

Якщо ви працюєте на межі своїх можливостей і розумієте, що не можете робити все, що заплановано, то терміново внесіть зміни до свого графіку! Можливо, якісь пункти в ньому не приносять результату зате забирають ваші сили? В будь-якому випадку розмістіть усе, що вам необхідно по пріоритетам від самого важливого та необхідного в дану мить до дрібних справ і які не потрібні зараз. Але не відкладайте справи в довгий ящик, бо може прокинутись лінь, а з нею теж необхідно боротися.

№5: Методика «від» і «до».

мотивация

Уявіть на хвилину, що буде, якщо ви досягнете тої цілі, до якої зосереджено йдете. Що ви отримаєте в замін на свої зусилля? Славу, гроші, здоров’я чи навіть ті ж самі чудові спогади в майбутньому? Побачте цю картину та відчуйте кожну мить щастя. Хіба ви не хочете отримати цього? А тепер зрозумійте, що усе це ви могли б мати, якби забули про те, що зараз це, можливо, звучить і неймовірним. Запам’ятайте: позитивні думки налаштовують вас йти до цілі, а негативні – навпаки — змушують вас застрягати в рамках сірого буденного життя. Що означає ось ці «від» і «до»? Запитайте в себе: «від чого я хочу позбутись за допомогою своєї цілі?» Або «до яких результатів я хочу дійти?» Той, хто не розвиває себе, довго стояти на місці не буде, з часом він теж почне деградувати.

№6. Подумайте про короткотривалість життя.

как «увеличить» себе время жизни

Просто вдумайтесь в те, що це життя для вас єдине. Чи ви можете витрачати свій час на справи, що не приносять ні користі, ні щастя? Чи далось вам це життя, щоб ви проводили його так, чи ви гідні чогось більшого?

Сподіваємось, ця інформація була вам цікавою і ви знайшли в ній щось корисне для себе. Бажаємо успіхів та гарної мотивації. Надихайте себе та оточуючих вас людей. Живіть в прямому сенсі цього слова, адже «виживання» чи просто «існування» у соціумі та поза ним – це марна витрата вашого часу. Людина створена для того, аби робити себе і навколишній світ кращим.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of